• info@vvneerbeek.com
  • 046-4379154

Wedstrijden week 19

Zaterdag 14 mei 09.00 uur Neerbeek JO9-1 - Caesar JO9-2 09.00 uur Neerbeek JO10-1 - FC Geleen Zuid JO10-1 10.30 uur Neerbeek JO11-2 - VV Maastricht West JO11-1 10.30 uur Neerbeek JO11-1 - VV Zwentibold JO11-1 11.00 uur MBC'13 JO8-1 - Neerbeek JO8-1 12.00 uur Neerbeek JO13-1 - SJO UBC JO13-1 15.15 uur Neerbeek JO17-1 [...]

Wedstrijden week 17

Zaterdag 30 april 17.00 uur SV Susteren Vets - Neerbeek Vets   Zondag 1 mei 09.30 uur Neerbeek 3 - SV Brunssum 3 11.45 uur Neerbeek 2 - ST Simpelveld/Zwart Wit'19 2

Wedstrijden week 16

Zaterdag 23 april 09.00 uur Neerbeek JO8-1 - DVO JO8-1 09.15 uur RKUVC JO9-1 - Neerbeek JO9-1 10.00 uur Scharn JO11-2 - Neerbeek JO11-2 10.30 uur Caesar JO10-1 - Neerbeek JO10-1 11.00 uur De Ster JO11-1 - Neerbeek JO11-1 13.00 uur FC Kerkrade-West JO13-2 - Neerbeek JO13-1 14.30 uur Lindenheuvel JO17-1 - Neerbeek JO17-1 17.00 [...]

Wedstrijden week 15

Zaterdag 16 april 13.30 uur Neerbeek JO14-1 - De Ster JO14-1 17.00 uur Neerbeek Vets - GSV'28 Vets   Maandag 18 april 09.30 uur Neerbeek 3 - Haslou 4 11.45 uur Neerbeek 2 - Daalhof 2 14.30 uur Keer 1 - Neerbeek 1

Wedstrijden week 14

Zaterdag 9 april 09.00 uur Neerbeek JO8-1 - Caesar JO8-1 09.00 uur Neerbeek JO9-1 - De Ster JO9-3 09.00 uur Neerbeek JO10-1 - Scharn JO10-1 10.30 uur Neerbeek JO11-2 - BMR/SNC'14 JO11-1 10.30 uur Neerbeek JO11-1 - SVM JO11-1 12.00 uur Neerbeek JO13-1 - FC Landgraaf JO13-2 14.00 uur De Ster JO14-1 - Neerbeek JO14-1 [...]

Verlenging verbintenis Jo Gorissen

Daar waar we eerder berichtten dat onze hoofdtrainer Jo Gorissen na dit seizoen zou stoppen, kunnen we nu kenbaar maken, dat onze Jo nog minimaal een jaartje doorgaat! Zowel het bestuur als ook de selectie wilde Jo niet kwijt. En Jo heeft na een extra en goed gesprek gehoor gegeven aan het verzoek om bij […]

Wedstrijden week 13

Zaterdag 2 april 08.30 uur SHH JO8-1 - Neerbeek JO8-1 09.30 uur SC Jekerdal JO10-2 - Neerbeek JO10-1 10.00 uur SJO UBC JO9-2 - Neerbeek JO9-1 10.45 uur Bekkerveld JO11-2 - Neerbeek JO11-2 11.45 uur VV Alfa Sport JO13-1 - Neerbeek JO13-1 11.45 uur Caesar JO11-2 - Neerbeek JO11-1 12.00 uur Heuvelland/Rood Groen JO17-1 - [...]

Wedstrijden week 12

Zaterdag 26 maart 09.00 uur Neerbeek JO8-1 - ST EVV/Rios'31 JO8-1 09.00 uur Neerbeek JO9-1 - RKASV JO9-1 10.30 uur Neerbeek JO11-2 - Rood Groen LVC'01 JO11-2 10.30 uur Neerbeek JO11-1 - Sittard JO11-5 12.00 uur Neerbeek JO13-1 - RKUVC JO13-1 13.30 uur Neerbeek JO14-1 - VV Born JO14-1 17.00 uur Haslou Vets - Neerbeek [...]

Wedstrijden week 11

Zaterdag 19 maart 09.00 uur Neerbeek JO8-1 - MBC'13 JO8-1 09.00 uur Neerbeek JO9-1 - SV Meerssen JO9-2 09.00 uur Neerbeek JO10-1 - Eijsden JO10-1 10.30 uur Neerbeek JO11-2 - ST Voerendaal/RKSVB JO11-1 10.30 uur Neerbeek JO11-1 - FC Geleen Zuid JO11-2 12.00 uur Neerbeek JO13-1 - SV Hulsberg JO13-1 15.15 uur Neerbeek JO17-1 - [...]

Wedstrijden week 10

Vrijdag 11 maart (Sportpark Burgemeester Smeets, Munstergeleen) 19.30 uur Neerbeek VR1 - FC Geleen Zuid VR1 20.10 uur De Ster VR1 - Neerbeek VR1 20.30 uur Neerbeek VR1 - Caesar VR2 20.50 uur SVM VR1 - Neerbeek VR1   Zaterdag 12 maart 09.15 uur ST Bunde/I.B.C.'03 JO9-1 - Neerbeek JO9-1 10.00 uur VV Maastricht West [...]